Skauti hrabou 2016 – Pozvánka

Rok s rokem se sešel a máme tu opět naši, snad mohu napsat, tradiční akci: Skauti hrabou. Pro nás vlčata i skauty je to opět možnost, jak si splnit účast na veřejně prospěšné akci.

Díky několika brigádám a sběru papíru jsme našetřili na „vlastní“ strom, který na začátku akce slavnostně vysadíme v Podzámecké zahradě. Podzámecká zahrada je romantickým parkem pro všechny, kteří do něj zavítají a „náš“ strom bude součástí této krásy.

Sraz dětí i rodičů: 17.11. 2016 v 8.00 hod. u pavilonu opic v Podzámecké zahradě.

Předpokládaný konec: 13.00–14.00 hod.
VLASTNÍ HRÁBĚ JSOU VELMI VÍTÁNY.

Podzámecká zahrada

Podzámecká zahrada byla založena po roce 1509 a během několika století byla přebudovávána do forem po sobě jdoucích historických stylů. V roce 1850 se rozrostla v duchu anglické krajinářské tradice do impozantní rozlohy 64 hektarů. Je zde vysázeno přes 200 druhů vzácných stromů z různých částí Evropy, Ameriky i Asie.
Srdečně zve a na setkání s Vámi se těší
Vůdcové vlčat a skautů