Schůzky – Únor 2017

Opět vám přinášíme přehled schůzek, tentokrát v měsíci únoru, a i tentokrát s aktivitami na schůzkách.

Oddílová schůzka 6. 2. 2017
Na oddílovce 6. 2. 2017 byla celkem malá účast. Proto jsme nic nového nezačínali, ale spíš dodělávali rozdělané hry, které si někteří členové oddílu nemohli zahrát. Jednou z her, která byla také součástí naší celoroční oddílové hry s názvem „Zlatá horečka“. Také na této schůzce měli všichni první šanci na uhodnutí dvou turistických značek, které jsme společně nemohli uhodnout.

13. 2. 2017 – Jarní prázdniny

Oddílová schůzka 20. 2. 2017
Dne 20. 2. 2017 jsme měli opět velmi zábavnou schůzku, při které jsme hráli jednu velmi obtížnou hru. Touto hrou bylo házení ořechů na pyramidu s vyznačenými poli na kartonu položeném na zemi. Velmi náročné to bylo proto, že jsme byli tři metry od pyramidy a jediným způsobem jak dostat ořech do jednoho z těch několika polí bylo odrazit ořech o dveře. Ořechy se nám ale často odkutáleli pryč z pyramidy. Ale většina z nás v této hře zas tak špatná nebyla a tím jsme získali opět další „peníze“ které využijeme v další části naší celoroční oddílové hry.

Oddílová schůzka 27. 2. 2017
Oddílovka 27. 2. 2017 byla opravdu zábavná a trochu vysilující. Úkolem hry, kterou jsme ve velké části schůzky hráli, bylo během 15 sekund běžet, položit kámen co nejdále a v časovém limitu se vrátit zpět na start. Pár z nás bylo vyřazeno ale většinou jsme to stíhali. Nejlepší z nás doběhl do cíle za 14,99 sekund.