znak_7_oddilu_dominik_savio_final

Rychlý kontakt

Zde nás najdete
Telefon: 775 660 409
E-mail: skauti.km(at)gmail.com

Pravidelné schůzky

Každé pondělí mimo prázdnin 15:45–17:15 hod.

Archivy
Poskytovatel dotace
logotyp_mesto_km

Tábor Držková 2018 – 1. den

První den našeho tábora je za námi. A tak je tu i první zpráva adresovaná vám, které by zajímalo, jaký byl.

Z Kroměříže jsme jeli vlakem do Bystřice pod Hostýnem a odtud autobusem na Tesák. Pak jsme už museli jít po svých. Cesta naštěstí vedla z kopce a protože jsme měli spoustu sil, cestu na tábořiště jsme zvládli velmi rychle. Na tábořišti už bylo všechno postavené a připravené na náš příchod. Během nástupu, při kterém jsme se seznamovali se základními informacemi pitné vodě, sprchách a dalším, přijela dodávka se všemi našimi věcmi. Rychle jsme si věci uklidili do podsad. Vybalili jsme si gumáky a šli honem do vody stavět přehradu. Po chvíli nás zavolal Lišák a tak jsme šli pro dřevo do lesa. Jakmile jsme donesli dřevo do tábora, společně jsme ho rozřezali a rozštípali. Některé práce brzy omrzela a tak utekli zpátky do říčky stavět lázně. Po stavbě bylo na řadě připravit sprchu. Bylo potřeba do ní napumpovat čistou vodu, zatopit v ní a až pak tekla teplá voda. Ještě před nástupem nám byla předvedena scénka, která nás uvedla do celotáborové hry Záhada hlavolamu. Na konci dne byl ještě nástup a pak už jen vyčistit zuby a spát.

Odkaz na fotogalerii: http://skauti.smskm.cz/tabor-2018/1-den/