znak_7_oddilu_dominik_savio_final

Rychlý kontakt

Zde nás najdete
Telefon: 775 660 409
E-mail: skauti.km(at)gmail.com

Pravidelné schůzky

Každé pondělí mimo prázdnin 15:45–17:15 hod.

Archivy
Poskytovatel dotace
logotyp_mesto_km

Tábor Držková 2018 – 3. den

Třetí den na táboře u Držkové skončil. Je tu zde i zpráva pro vás všechny, kteří tu s námi nejsou a chtějí vědět, co všechno tu vlastně děláme.

Den jsme začali rozcvičkou a snídaní. Na snídani byly připravené chleby s paštikou. Další byl nástup. Po chvilce volna jsme šli kousek dál do lesa. Tam jsme si zahráli hru Skoti a Angličani. Po návratu do tábora už na nás čekala hrachová polévka a palačinky. Odpolední program obnášel další část naší etapové hry tentokrát s názvem Hledání Tleskačova deníku. Z tábora vyšla každá družina zvlášť a podle fáborek šli až ke skalám, kde byl v bedýnce ukryt Tleskačův deník. Hledání bylo opravdu náročné ale nakonec byl deník nalezen. Dvě družiny deník získaly. Ta třetí měla problém s nalezením správné cesty. Po návratu do tábora dostala každá družina kameru a měla možnost natočit a sestříhat si své vlastní video na téma: Představení Rychlých šípů. Družina Kondorů video stihla natočit i sestříhat. Jestřábi svoje video nestihli sestříhat a tak musí počkat na čtvrtek. K Orlům se kamera ani nedostala, takže i ti si na své video budou muset počkat. K večeru jsme si ještě dali večeři v podobě guláše. Uzavřením dne byl společný nástup.

Odkaz na fotogalerii: http://skauti.smskm.cz/tabor-2018/treti-den-23-7-2018/