znak_7_oddilu_dominik_savio_final

Rychlý kontakt

Zde nás najdete
Telefon: 775 660 409
E-mail: skauti.km(at)gmail.com

Pravidelné schůzky

Každé pondělí mimo prázdnin 15:45–17:15 hod.

Archivy
Poskytovatel dotace
logotyp_mesto_km

Roverský slib 10. a 11. 9. 2021

Naši skauti nám postupně dospívají a ty nejstarší čeká další krok ve skautské výchově. Postupně si přestáváme hrát a máme na sebe stále méně času. Vídat naše přátele je však velice důležité. A právě pro tyto dospívající skauty je tu Roverský slib. Již třetím rokem jsme uspořádali výpravu, jejíž součástí byl též slib osmičlenné skupinky nových roverů. Symbolicky tak vstoupili do nové kapitoly své skautské cesty. S tím se též pojí nové heslo. Ze skautského: „Vždy připraven“ tak přechází na roverské: „Sloužím“. V tomto jediném slově se ukrývá nejen to, jak se můžeme dále rozvíjet, ale nabízí též cestu, jak do svého života více zapojit skautské principy. Letos se slib uskutečnil večer 10. září u rozhledny na Brdu. V rozhledně jsme pak přespali.

Odkaz na fotogalerii