znak_7_oddilu_dominik_savio_final

Rychlý kontakt

Zde nás najdete
Telefon: 775 660 409
E-mail: skauti.km(at)gmail.com

Pravidelné schůzky

Každé pondělí mimo prázdnin 15:45–17:15 hod.

Archivy
Poskytovatel dotace
logotyp_mesto_km

Tábor 2022

Ve skautském programu by letní tábor neměl chybět.
I když letní tábor pořádáme každý rok, letos jsme jej poprvé uspořádali v ryzím roverském duchu.
Ubytovali jsme se v klubovně YMCA skautů v Břeclavi.
Na rozdíl od předchozích táborů jsme však netrávili celý čas na základně, ale téměř každý den jsme pořádali výpravy na různá místa. Jednou na výlet do Znojemského podzemí, jindy třeba na dvoudenní pěší výpravu po vrších Pálavy. Kdy jsme přespali pod širákem u hráze vodní nádrže Nové mlýny. Během tábora jsme se nepřepravovali jen po souši, ale taky po vodě. I když tedy jen krátce. Vypůjčili jsme si totiž od místních skautů kánoe a vyzkoušeli si plout po Dyji. Pro některé bylo plavení opakováním, ti se tak stali pro nováčky instruktory.

Odkaz na fotogalerie po dnech