Brigáda v Rackové 18. 3. 2017

Dne 18.3.2017 v sobotu  se i přes nepřízeň počasí sešli skauti, skautky a 2 vlčata střediska Mirka Svobody Kroměříž k další společné brigádě v lese.
Tentokrát se účastnili úklidu paseky v lese u Rackové. Lesní paseka se čistila od klestí, které zůstalo po těžbě stromů. Na samém začátku jim vůbec nepřálo počasí, pršelo, teplota vzduchu byla kolem 2 stupnů C, téměř nikomu to však nevadilo a všichni si to docela užili. Vrcholem celé akce bylo pokácení tvrdého habru vlastními silami – sekerami, což se skautům i vlčatům líbilo nejvíce, zejména pak mocný a hlasitý dopad stromu na zem.
Díky všem, kteří neváhali a jeli pracovat i v extrémních podmínkách a potvrdili tak, že skaut je nepromokavý.
Děkuji také rodičům za jejich podporu v dobré věci a za to, že neváhali a pustili své skauty pracovat v takto nepříznivém počasí.

Lišák

Fotky: http://skauti.smskm.cz/fotogalerie/brigada-v-rackove-18-3-2017/