znak_7_oddilu_dominik_savio_final

Rychlý kontakt

Zde nás najdete
Telefon: 775 660 409
E-mail: skauti.km(at)gmail.com

Pravidelné schůzky

Každé pondělí mimo prázdnin 15:45–17:15 hod.

Archivy
Poskytovatel dotace
logotyp_mesto_km

Tábor Domašov 2017 – 7. a 8. den

Máme za sebou poslední dva dny našeho tábora s odhlasovaným názvem „Pod oblohou.“ Tak vám zde posíláme poslední zprávu o tom, co jsme dělali.

7. den tábora byl věnován posledním dvěma etapovým hrám a částečně úklidu. Dopoledne jsme hráli etapovou hru, při které bylo našim cílem dopravit co nejvíce vody do kbelíku pomocí 14 slepených papírových trubek. Způsob, jakým dostat vodu do trubky, byl na nás, ale nesměli jsme použít nic umělého, ale v rámci časové rezervy jsme mohli použít uřezanou část jedné papírové trubky. A v odpoledních hodinách po delším klidu jsme hráli poslední etapovou hru, která ukončila naši „Zlatou horečku.“ Bylo to lovení zlatých kamenů v blízké říčce. Některým z nás sice štěstí nepřálo, ale každý našel alespoň něco. Po této hře se už jenom připravovalo na večer, nebo se balily věci. A na závěr dne jsme uspořádali mši svatou. Poslední den se už jenom balilo. Všichni se už těšili domů, takže se nebylo čemu divit

Odkaz na fotogalerii (7. den): http://skauti.smskm.cz/tabor-2017/sedmy-den-12-8-2017/
Odkaz na fotogalerii (8. den): http://skauti.smskm.cz/tabor-2017/osmy-den-13-8-2017/