znak_7_oddilu_dominik_savio_final

Rychlý kontakt

Zde nás najdete
Telefon: 775 660 409
E-mail: skauti.km(at)gmail.com

Pravidelné schůzky

Každé pondělí mimo prázdnin 15:45–17:15 hod.

Archivy
Poskytovatel dotace
logotyp_mesto_km

Tábor Držková 2018 – 4. den

Skončil čtvrtý táborový den. Zajímalo by vás co jsme během něj dělali, tak přesně pro vás je tento příspěvek.

Opět jsme začali rozcvičkou a snídaní. Nástup jsme ale neměli. Honem jsme si balili věci na naši výpravu. Šli jsme totiž na Rusavu, přesněji na koupaliště. Cestou jsme měli několik přestávek, při kterých jsme snědli velkou část našich zásob. Na koupaliště jsme došli asi v půl jedné odpoledne. Tam jsme se mohli koupat až do zavírací doby. Jelikož byl čas oběda a měli jsme hlad, zašla si velká část oddílu do místního rychlého občerstvení. Brzy se na okýnku objevila cedulka: LANGOŠE UŽ NEJSOU. Po šesti hodinách na koupališti jsme se vydali na zpáteční cestu. Během ní jsme hledali místo k utáboření. Šli jsme takovou rychlostí, že jsme skoro došli do tábora. Ale přesto jsme do něj nedošli. Spacáky a karimatky jsme rozložili v lese asi kilometr a půl od tábora. Opekli jsme si špekáčky a pak jsme šli spát. Ve dvě hodiny ráno ale všichni museli vstávat. Hrála se totiž další část celotáborové etapové hry. Dnes s názvem Průchod temnou chodbou. Družiny vycházely z tábořiště v rozestupu pěti minut. Šlo se potichu bez baterek až do tábora. Všichni bezpečně došli, znovu roztáhli karimatky a spacáky a mohli v klidu spát.

Odkaz na fotogalerii: http://skauti.smskm.cz/tabor-2018/ctvrty-den-24-7-2018/