znak_7_oddilu_dominik_savio_final

Rychlý kontakt

Zde nás najdete
Telefon: 775 660 409
E-mail: skauti.km(at)gmail.com

Pravidelné schůzky

Každé pondělí mimo prázdnin 15:45–17:15 hod.

Archivy
Poskytovatel dotace
logotyp_mesto_km

Tábor Domašov 2017 – 1. a 2. den

Už máme za sebou první dva dny našeho tábora, na který jsme se tak dlouho těšili. Z těchto prvních dvou dnů vám nyní přinášíme přehled toho, co jsme zatím stihli.

Hned po příjezdu sem do Domašova jsme se rozhodli postavit si stany. Byla to náročná práce, ale i přes déšť, který nepřestával, jsme to úspěšně , až na pár drobností, zvládli. Jako druhou věc, kterou jsme měli na programu, byla mše svatá sloužená P. ThLic. Tomášem Klíčem (otec Didymos). Po ní byla večeře a pak promítání jednoho kresleného filmu, který měl ale hlubokou myšlenku. A nakonec hurá na kutě.

Další den jsme začali rozcvičkou a snídaní. Dopolední náplní bylo dokončování našich stanů s podsadou. Ve volném čase někteří z nás úspěšně lovili v nedalekém potůčku raky. Po obědě jsme se rozhodli postavit si týpí. Naštěstí už dřevěná konstrukce týpí stála, a tak stačilo pokrýt tuto konstrukci celtou a vypnout ji. Se stavbou nám velmi pomohl otec Didymos. S jeho pomocí jsme byli hotoví v půlce odpoledního bloku programu. Po této stavbě jsme si proto stihli zahrát jednu etapovou hru s názvem „Cesta přes Chilcootský průsmyk“. Úkolem bylo přepravit kládu těžko prostupným terénem do kopce a vrátit se s ní dolů naštěstí už po silnici. Po večeři byla v plánu „Noc v týpí.“ Tam jsme si vyprávěli různé příběhy, které jsme zatím o prázdninách zažili, a přemýšleli nad zítřejší dvoudenní výpravou.

Odkaz na fotogalerii (1. den): http://skauti.smskm.cz/tabor-2017/prvni-den-6-8-2017/
Odkaz na fotogalerii (2. den): http://skauti.smskm.cz/tabor-2017/druhy-den-7-8-2017/